Meist

Kes me oleme? Mis meid tegutsema paneb? Kuidas meie lugu alguse sai? Meie lugu, lahti harutatult: mis juhtus alguses, kes tegutsevad olevikus, mida soovime tulevikult. 

Meie tiimist

Kes on see kõige pühendunum numeroloogiahuviline? Kes on lugenud läbi mitmeid-mitmeid raamatuid erinevate teooriate ja meetodite kohta ning neid kõiki praktikas kasutanud? Kes suudab kokku võluda tekste, mis panevad mõtlema, lähevad südamesse ja jäävad meelde? Perekonna ema, Silvi. Tema tegutsemistahe, innovatiivsus ja julgus teha, mitte ainult mõtlema jääda, kannustavad tegutsema meid kõiki. Silvi on see, kes kirjutab valmis iga kaardi loo. 

Kes on see, kelle oskused toovad meie missiooni nähtavale? Kes teeb tööd selle nimel, et ema Silvi südamega tehtud kaardid inimesteni jõuaksid, mitte ei jääks vaid helgeks unistuseks? Peretütar Anitra. Tema nooruslikkus, rõõmsameelsus ja innukus toovad värske hingamise ning positiivsuse ka kõige hallimasse argipäeva. 

Kes aitab inimestel kaarte tellida? Kes leiab lahenduse igale tehnilisele probleemile, olgu see nii suur või väike, kui võimalik? Pereliige Jan Markus. Tema tehnilistel teadmistel ei ole piire. Tänu temale on olemas see veebileht. Tänu temale saame me siin oma sõnumit edastada. Tänu temale toimub areng. 

Kaartidest

Kas oled leidnud end olukorrast, kus sa ei oska mitte midagi teisele inimesele (olgu see kallim, sõber või töökaaslane) kaardi sisse kirjutada? Meie samuti. Kuid selle asemel, et kirjutada lihtsalt "Palju õnne"" või endale poest hoopis valmis sõnumiga kaart osta, pöördume me sünninumbrite poole. Sest mis oleks inimesele südamelähedasem, kui teadmine, et oled tema kaardi tegemisse pühendanud aega, häid soove ja tulevikku toetavaid sõnumeid

Me ei eelda seda, et igale inimesele on see kõige südamelähedasem. Kuid meile meeldib mõelda, et kui keegi rasketel hetkedel võtab meie kaardi, mille sisu on täielikult just talle pühendatud, ning loeb seda, saab ta sealt meeldetuletuse või uue mõtlemise, mis teda taas kergemate tuulte kandes elus edasi viib. Aastad ei ole vennad, nii pole ka ükski kaart samasugune. Selles peitubki asja võlu, et tegemist ei ole "valmis kirjutatud" tekstiga, vaid tõesti pühendumusega kirjutatud, sünninumbritel põhineva sõnumiga kaardiga järgneva aasta suundade ja olustiku kohta. 

Idee

Huvi numeroloogia vastu on voolanud meie pere soontes juba pikka-pikka aega. Tihtilugu tegime nii sõpradele-tuttavatele kui ka üksteisele kaarte, mille sisuga andsime teisele sõnumi järgmise aasta elutee kohta. Kuid iga selline kaart on märkimisväärne väärtus, mis annab toetuspunkti terveks aastaks, miks siis seda vaid enda teada hoida.

Nii ongi vaikselt, kuid kindlalt mõtetes mõlgutatud soovist saanud reaalsus ning soov panustada inimeste heaolusse ja suuna leidmisesse igal aastal läbi sünninumbritel põhineva sõnumiga kaardi valmistamisest, saigi teoks. Siin me nüüd siis oleme:)