Raamatud

Piilu meie armsa ema Silvi võluvasse raamatukogusse. Need kirjanduslikud aarded, millest oleme inspiratsiooni saanud, on eluteekaartide sõnumite tugisammas. 

Avasta sinagi raamatuid, millest arenevad lood sinu järgmise eluetapi jaoks.

J. Rafael, 1992

Globaal horoskoopia

Milline vahva ülevaade horoskoopidest. Lugeda ja seostada, analüüsida ja avastada on igal lugemiskorral midagi uut. Kui palju nüansse ja kas tasubki analüüsida, miks ühel korral näed justkui selgemalt ühte, teisel korral hoopis midagi teist.

Mida täpsemalt saad tundma iseennast, mõistma teisi enda ümber, seda kergem on muganduda oma elu, tööd ja suhteid.

Raamatu leiad siit

J. Rafael, 1993

POP Numeroloogia

Super raamat lihtsa ja loogiliselt võetava sissejuhatusega numbrite salapärasesse maailma. Kui palju avastamist, kui palju võimalusi erinevateks seostamisteks.

Milline võlumaa avaneb inimese nime, selle numbrilise tähenduse sõnumite ja võimaluste kohta.

Raamatu leiad siit

D. Kovan, 2008

Numeroloogia saladusi

Numbrite võlumaailm, kui palju ja kui vahvaid seoseid.

Avanev maailm on kas põneva järjejutu algus või segadust tekitav valdkond, millest lugeda enam ei taha. Mina otsisin järge, tahtsin veel rohkem ja põhjalikumalt teada.

Raamatu leiad siit

David A. Phillips, 2016

Põhjalikult numeroloogiast

Nii, nagu raamatu kaanel seisab, saab selle raamatuga avastada oma sisemist mina. Jah, see võtab aega, vajab keskendumsit, kuid tulemus on seda väärt.

Tänu sellele raamatule asetusid omale kohtadele mitmed suhted mu elus, ka arusaamad ja arusaamised miks midagi on toimunud. Kui palju on toimuvas tõesti meie endi juhtida ja kui palju parem on osata teha seda enne kui tagantjärele tarkusena.

Raamatu leiad siit

Johanna Paungger, Thomas Poppe, 2012

Sünnikoodi saladus

Wau, mis maailm avaneb seda raamatut lugedes! Kui põnev on siit saadud teadmisi tuua välja teile kaartidele, jah, neid, mis mind on kõnetanud ja meelde jäänud. Avastamist jagub siit raamatust igal lugemiskorral uuesti ja uuesti.

See on raamat, mida võiks lugeda iga lapsevanem. Kui palju kergem on mõista oma võsukesi kasvamas ja olla mõistvateks partneriteks nende kasvamisel.

Raamatu leiad siit

Nebadon, 2005

Numeroloogia käsiraamat

Raamat, mis vajab nii lugemiseks kui ka arusaamiseks vajaliku analüüsi tegemiseks aega. Uurides ja puurides saab selgemaks, miks midagi on toimunud minevikus ja võib ennustada ka mõneti ette tulevikus toimuvat.

Põnev seiklus igatahes!

Raamatu leiad siit

Rodford Barrat, 2005

Elu numbrid

Numbrid on kõnekad ja see kõnekus on näidetena kenasti põhjendatud. Selliseid seoseid saab arendada ka soovitud numbreid analüüsides.

Raamatu leiad siit

Timo Reinpal

Numeroloogiline mandala

Hästi koondatud raamat numbritest veidi teisemas võtmes. Kõige värskem raamat ka mulle ning suuresti alles avastamisjärgus. Inimene õpib kogu elu;)

Raamatu leiad siit